Manuálne ovládanie vyťahovania roletky je s guličkovou ovládacou šnúrou. Samonavíjacie roletky obsahujú samoaretačnú pružinu, ktorá roletku zafixuje v požadovanej výške. V ponuke máme farebné textílie rôznych farieb, materiálov a rôznej sily zatemnenia. Až po úplne zatemňujúce. Rozdiel medzi žalúziou a roletkou je v tom, že roletku nie je možné nijako preklápať. Len vytiahnuť a spustiť. Roletky vieme namontovať aj do strešných okien od známych výrobcov. Na roletky a montáž poskytujeme 2 ročnú záruku.

Roletka namontovaná priamo na rám okna:

Konštrukcia môže byť ukrytá v hlinikovom bubne a kraje textílie sú po výške prekryté lištami. Výhodou je menšia plocha nenáročná na údržbu. Taktiež možnosť ovládať každé okno zvlásť. Nevýhodou môže byť obmedzený priestor pri otvorení okenného krídla. Zníži sa aj svetlosť sklenenej výplne. Taktiež sa preruší tieniaci efekt pri otvorení okna.

Roletka namontovaná na stenu alebo strop miestnosti:

Na hriadeľ roletky sa navíja textília. Výhodou je zakrytie rušivého vzhľadu celého okna. Tiež možnosť vetrať pri spustenej rolete. Nevýhodou môže byť náchylnosť väčšej plochy textílie na znečistenie. Taktiež konštrukčne obmedzená šírka a výška.

Viac obrázkov z našich montáží


navíjací bubon roletky záruka servis