Vyrábame a montujeme protihmyzové sieťky na okná a dvere na mieru, farbu zladíme s každým rámom.
Na výrobu protihmyzových sieťok používame sieťovinu z poplastovaného skleného vlákna odolnú proti UV žiareniu aj vplyvom počasia. Hliníkový rám siete povrchovo upravujeme vo farbách RAL alebo v imitácii dreva tak, aby výsledné dielo farebne ladilo s podkladom. Montujeme sietky aj na zateplené rámy okien. Rýchle dodanie a bezchybná montáž - vyhovieme neštandardným požiadavkám.
Pre utesnenie špár a nerovností používame kefkové tesnenie.


Okenné protihmyzové sieťky

Sú vhodné na všetky typy okien. Vieme namontovať protihmyzové sieťky aj na šikmé a oblúkové okná. Protihmyzové sieťky v ráme sú uchytené k oknu otočnými držiakmi. Montáž je bez vŕtania. V prípade, že máte na vonkajšej parapete kvetináče vieme namontovať navíjaciu protihmyzovú sieťku. Táto umožní sieťovinu zrolovať do horného bubna.


Dverové protihmyzové sieťky

Dverové protihmyzové sieťky montujeme na 3 pánty na plastové dvere aj na eurodvere z dreva. Vieme ich namontovať aj na dvere s vytŕčajúcou kľučkou. V zatvorenej polohe ich drží magnetka. Rám našich sietí je odolný voči DEFORMÁCII. Sieťkové dvere je možné zložiť rýchlo bez použitia náradia - napr. v zime aby nezavadzali alebo aby ich nepoškodili záveje snehu. V prípade nedostatku miesta na montáž pántovej protihmyzovej sieťky vieme namontovať navíjaciu dverovú sieťku - sieťovina sa sama čistí. Ak to konštrukcia dverí dovoľuje vieme namontovať posuvné sieťkové dvere. Ich výhodou je, že vydržia aj nešetrné zaobchádzanie. Na veľké plochy montujeme PLISSE sieťky.
Viac obrázkov z našich montáží