Protihmyzové sieťky ochránia vašu domácnosť pred vniknutím otravného hmyzu a hlodavcov

Vyrábame a montujeme protihmyzové sieťky na okná a dvere na mieru, farbu zladíme s každým rámom.
Na výrobu protihmyzových sieťok používame sieťovinu z poplastovaného skleného vlákna odolnú proti UV žiareniu aj vplyvom počasia. Hliníkový rám siete povrchovo upravujeme vo farbách RAL alebo v imitácii dreva tak, aby výsledné dielo farebne ladilo s podkladom. Montujeme sietky aj na zateplené rámy okien. Rýchle dodanie a bezchybná montáž - vyhovieme neštandardným požiadavkám.
Pre utesnenie špár a nerovností používame kefkové tesnenie.


Okenné protihmyzové sieťky

Sú vhodné na všetky typy okien. Vieme namontovať protihmyzové sieťky aj na šikmé a oblúkové okná. Protihmyzové sieťky v ráme sú uchytené k oknu otočnými držiakmi. Montáž je bez vŕtania. V prípade, že máte na vonkajšej parapete kvetináče vieme namontovať navíjaciu protihmyzovú sieťku. Táto umožní sieťovinu zrolovať do horného bubna.


Dverové protihmyzové sieťky - akcia

Dverové protihmyzové sieťky montujeme štandardne na 3 pánty. Vieme ich namontovať aj na dvere s vytŕčajúcou kľučkou. V zatvorenej polohe ich drží magnetka. Rám našich sietí je odolný voči DEFORMÁCII. Sieťkové dvere je možné zložiť rýchlo bez použitia náradia - napr. v zime aby nezavadzali alebo aby ich nepoškodili záveje snehu. V prípade nedostatku miesta na montáž pántovej protihmyzovej sieťky vieme namontovať navíjaciu dverovú sieťku. Zaujímavé je, že počas používania sa sieťovina sama čistí. Ak to konštrukcia dverí dovoľuje vieme namontovať posuvné sieťkové dvere. Ich výhodou je, že vydržia aj nešetrné zaobchádzanie.
Viac obrázkov z našich montáží